Alle aangesloten Professionals werken zelfstandig en op eigen verantwoordelijkheid. Ze mogen het erkende logo met huidig jaartal per discipline op hun website voeren. Aan de volgende lettercode herkent u de bevoegdheden:

 

BTT: Belbin Team Toppers trainers zijn bevoegd om met de Belbin Team Toppers Methode te werken binnen scholen en bedrijven.

Op deze kaart vindt u een landelijk overzicht van alle bevoegde trainers van de Team Toppers Methode.

Locatie Naam SiteMail
Alkmaar /Sint PancrasNHRose ZonneveldBTTLeerprikkelsinfo@leerprikkels.nl
AlmereFLSabena van KooijBTTPraktijk Kind Uniekinfo@praktijkkinduniek.nl
AmstelveenNHTheo RoosBTTCheckitin!theo@checkitin.nl
AmstelveenNHMarijke Cals StengerBTTmaartmarijkre@hotmail.com
AmsterdamNHTrudy Ypma TurkenburgBTTHolosinfo@holos.nu
AmsterdamNHSaskia de RuijterBTTsazcoaching info@sazcoaching.nl
AmsterdamNHLoraine BarBTTvkidsinfo@vkids.nl
BaarloLAndrea VerlaekBTTDen Ankerinfo@denanker.nl
BelfeldLIne LückerBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
BennebroekNHChristien SepersBTTSeepchristien@seep.nu
Bergen op ZoomNBChristel RaatsBTTBureauCICinfo@bureaucic.nl 
BlokkerNHVeronique TurfboerBTTLeer van Veerinfo@leervanveer.nl
DelftZHMyra HillebrinkBTTHet Luisterrijkinfo@het-luisterrijk.nl
Den BoschNBAngèle van der Heijden-VerhoevenBTTverhoeven_angele@hotmail.com
Den HaagZHJoline HuijsmansBTTjolinehuijsmans@hotmail.com
Den HaagZHDieuwke HelderBTTHelder acterendieuwke@helderacteren.nl
Den HaagZHWenke AndreaeBTTLeukerlerenlerenwenke@leukerlerenleren.nl
EindhovenNBFranny NeggersBTTFortafidoinfo@fortafido.nl
HaarlemNHInge Cornelisse ElsingaBTTLotus-Kindercoachinginge@lotus-kindercoaching.nl
HeijthuysenLIne LückerBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
HilversumNHPamela SchuurmansBTTCarpeVitamCoachingiinfo@carpevitamcoaching.nl"
LeeuwardenFRMarrit KooistraBTTmarrit.kooistra@gmail.com
NijmegenGlLDAnita van Doorn van der VlietBTTTaalleesatelierinfo@taalleesspelatelier.nl
OnderdijkNHTrudy Ypma TurkenburgBTTHolosinfo@holos.nu
OudorpNHNicky VrasdonkBTTnickyvrasdonk@gmail.com
Oud BeijerlandZHReina HoogerwerfBTTrenr91@kpnmail.nl
OssNBYvonne AartsBTTHet leer punt Ossinfo@hetleerpuntoss.nl
OudeschildNHAnnemarie SwartBTTTexeltripsinfo@texeltrips.nl
RijswijkZHCees VolkeringBTTceesvolkering@gmail.com
RoelofarendsveenZHBrigitte LebbinkBTTEigenwijs Lerenbrigitte@eigenwijsleren.nl
RotterdamZHEva WiersmaBTTwiersma.eva@gmail.com
RosmalenNBMarieke MoermanBTTm.moerman@fontys.nl
SmildeDRJeanette KoenenBTTJust Moveonjeanette@just-moveon.nl
SpaubeekLRoland A.C. WillemsBTTGroeien en Bloeieninfo@groeienenbloeien.nl
TeteringenNBJoke HuijsmansBTTjoke.huijsmans@hotmail.com
TilburgNBMarita van den HoutBTTBeren van jouw weginfo@berenvanjouwweg.nl
UithoornNHMarius SchalkwijkBTTAct2learnmarius@act2learn.nl
UitgeestNHSaskia de RuijterBTTcpvlindercpvlinder@gmail.com
VenloLIne LückerBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
WeespNHGerda de WeerdtBTTCECgerdadeweerdt@gmail.com
WinkelNHMarion van de CoolwijkBTTInstituut Kind in Beeldinfo@kindinbeeld.nl
WinterswijkGLDRutger de VriesBTTIk zie het andersinfo@ikziehetanders.nl
ZoetermeerZHRuth KoeimanBTTercefka@hotmail.com
BUITEN NEDERLAND
ErtveldeBelgiëIlse ColaesBTTAssessilse@asses.be
WillemstadCuracaoRuth KoeimanBTTercefka@hotmail.com
DalmoseDenmarkGrith TschornBTTgrith@grith-tschorn.dk
DalmoseDenmarkJohnnie RasmussenBTTjohnnie@bruusrasmussen.dk