Alle onze Trainers werken zelfstandig en op eigen verantwoordelijkheid.

Op deze kaart een landelijk overzicht van alle bevoegde trainers van de Team Toppers Methode.

 

Alkmaar Carla Conijn Leermetplezier beelddenker@live.nl
Almere Iris Douven Beelddenkers leren zo info@beelddenkerslerenzo.nl
Amersfoort Jeanette Koenen just-moveon jeanette@just-moveon.nl
Amstelveen Theo Roos checkitin! theo@checkitin.nl
Amstelveen Marijke Cals Stenger Maartmarijke@hotmail.com  
Baarlo Andrea Verlaek andreaverlaek@gmail.com
Bennebroek Christien Sepers Seep christien@seep.nu
Beneden-Leeuwen Ria Dehing ik kan het info@ikkanhet.net
Castricum Anita Breetveld-Boots tis-oke info@tis-oke.nl
Delft Myra Hillebrink Het Luisterrijk info@het-luisterrijk.nl
Den Bosch Angèle van der Heijden-Verhoeven verhoeven_angele@hotmail.com
Den Haag Dieuwke Helder helder acteren dieuwke@helderacteren.nl
Den  Haag Joline Huijsmans jolinehuijsmans@hotmail.com
Den Haag Wenke Andreae leuker leren leren wenke@leukerlerenleren.nl
Enschede Karin Bogaarts Ros Dichter bij taal info@dichterbijtaal.nl
Haarlem Gaby Bosman Heldenpad info@heldenpad.nl
Haarlem Maaike Verhoeven denken is te doen info@denkenistedoen.nl
Hilversum Ingrid Schouten in-sigt Ingrid.schouten@in-sigt.com
Houten Lisette de Kant jouw talent in beeld jouwtalentinbeeld@ziggo.nl
Kerkrade Roland A.C, Willems groeien en bloeien groeienenbloeien@hotmail.com
Nieuw Lekkerland Lineke van Oostrum juf in beeld lineke@jufinbeeld.nl
Nieuw Vennep Annuska Heisterkamp Bos bosjecl@gmail.com
Oudeschild Annemarie Swart texeltrips info@texeltrips.nl
Rijswijk Cees Volkering Ceesvolkering@gmail.com
Roelofarendsveen Brigitte Lebbink Eigenwijs Leren info@eigenwijsleren.nl
Rosmalen Marieke Moerman m.moerman@fontys.nl
Rotterdam Eva Wiersma Wiersma.eva@gmail.com
Schijndel Manon van Dinther praktijk vaardig info@praktijkvaardig.nl
Terwolde Els van der Geld elize.vandergeld@gmail.com
Tilburg Marita van den Hout beren van jouw weg info@berenvanjouwweg.nl
Uithoorn Marius Schalkwijk act2learn marius@act2learn.nl
Utrecht Esther Wink twinckel esther@twinckel.nl
Valkenswaard Jessica van der Made vandermade.jessica@gmail.com
Velserbroek Ilonka Beers  info@beerscoaching.nl
Weesp Gerda de Weert change enablement company gerdadeweert@gmail.com
Zoetermeer Ruth Koeiman cu4life info@cu4life.nl
Z.O. Beemster Gerrie Heijerman Gheijerman@planet.nl
 Zwolle  Atteke van Aar  Avabalans  info@avabalans.nl
BELGIË
Eeklo Paul Coopman Pygmalion paul@pygmalion.pm