Alle onze Trainers werken zelfstandig en op eigen verantwoordelijkheid.

Op deze kaart een landelijk overzicht van alle bevoegde trainers van de Team Toppers Methode.

 

Almere Iris Douven Beelddenkers leren zo info@beelddenkerslerenzo.nl
Amersfoort Jeanette Koenen just-moveon jeanette@just-moveon.nl
Amsterdam Loraine Bar virtuouskids.nl loraine@virtuouskids.nl
Amstelveen Theo Roos checkitin! theo@checkitin.nl
Amstelveen Marijke Cals Stenger Maartmarijke@hotmail.com  
Baarlo Andrea Verlaek andreaverlaek@gmail.com
Belfeld Ine Lucker Passendleren info@passendleren.nl
Bennebroek Christien Sepers Seep christien@seep.nu
Beneden-Leeuwen Ria Dehing ik kan het info@ikkanhet.net
Broek op Langedijk Marchien Bakker Marchienbakker RT info@marchienbakker-rt.nl
Castricum Anita Breetveld-Boots tis-oke info@tis-oke.nl
Delft Myra Hillebrink Het Luisterrijk info@het-luisterrijk.nl
Den Bosch Angèle van der Heijden-Verhoeven verhoeven_angele@hotmail.com
Den Haag Dieuwke Helder helder acteren dieuwke@helderacteren.nl
Den  Haag Joline Huijsmans jolinehuijsmans@hotmail.com
Den Haag Wenke Andreae leuker leren leren wenke@leukerlerenleren.nl
Enschede Karin Bogaarts Ros Dichter bij taal info@dichterbijtaal.nl
Eindhoven Franny Neggers Fortafido info@fortafido.nl
Haarlem Gaby Bosman Heldenpad info@heldenpad.nl
Haarlem Maaike Verhoeven denken is te doen info@denkenistedoen.nl
Haarlem Inge Cornelisse Lotus-Kindercoaching inge@lotus-kindercoaching.nl
Hengelo Monic Hofman monic.hofman@gmail.com
Hillegom Martine van den Berg Juftienie info@juftienie.nl
Hilversum Ingrid Schouten in-sigt Ingrid.schouten@in-sigt.com
Houten Lisette de Kant jouw talent in beeld jouwtalentinbeeld@ziggo.nl
Kerkrade Roland A.C, Willems groeien en bloeien groeienenbloeien@hotmail.com
Nieuw Lekkerland Lineke van Oostrum juf in beeld lineke@jufinbeeld.nl
Nieuw Vennep Annuska Heisterkamp Bos bosjecl@gmail.com
Oss Yvonne Aarts Het leer punt Oss info@hetleerpuntoss.nl
Oud Beijerland Reina Hoogerwerf renr91@kpnmail.nl 
Oudorp Nicky Vrasdonk Nickyvrasdonk@gmail.com
Oudeschild Annemarie Swart texeltrips info@texeltrips.nl
Rijswijk Cees Volkering Ceesvolkering@gmail.com
Roelofarendsveen Brigitte Lebbink brigitte@eigenwijsleren.nl
Rosmalen Marieke Moerman m.moerman@fontys.nl
Rotterdam Eva Wiersma Wiersma.eva@gmail.com
Schiedam Monique Ultee moniqueultee@hotmail.com
Schijndel Manon van Dinther praktijk vaardig info@praktijkvaardig.nl
Spijkenisse Richard van Oosterhout richard.van.oosterhout@gmail.com
Steenbergen Christel Raats Bureau CIC christel@bureaucic.nl
Teteringen Joke Huijsmans joke.huijsmans@hotmail.com
Terwolde Els van der Geld elize.vandergeld@gmail.com
Tilburg Marita van den Hout beren van jouw weg info@berenvanjouwweg.nl
Uitgeest Saskia de Ruijter cpvlinder cpvlinder@gmail.com
Uithoorn Marius Schalkwijk act2learn marius@act2learn.nl
Utrecht Esther Wink twinckel esther@twinckel.nl
Valkenswaard Jessica van der Made vandermade.jessica@gmail.com
Velserbroek Ilonka Beers  info@beerscoaching.nl
Weesp Gerda de Weert change enablement company gerdadeweert@gmail.com
Winterswijk Rutger de Vries Ik zie het anders info@ikziehetanders.nl
Zoetermeer Ruth Koeiman cu4life info@cu4life.nl
Z.O. Beemster Gerrie Heijerman Gheijerman@planet.nl
 Zwolle  Atteke van Aar  Avabalans  info@avabalans.nl
BELGIË
Eeklo Paul Coopman Pygmalion paul@pygmalion.pm